Terminarz konsultacji nauczycieli

Lp.Nazwisko i imięTermin konsultacjiMiejsce
1.Artman Monikaczwartek, 13:30 - 14:30biblioteka szkolna
2.Błasik Grzegorzponiedziałek, 7:00 - 8:00 (w 1 i 3 tygodniu miesiąca)sala 309
3.Ciż Małgorzata----------
4.Damaszko Beataponiedziałek, 7:00 - 8:00pokój obok sali gimnastycznej
5.Damaszko Pawełczwartek, 14:00 - 15:00biblioteka szkolna
6.Domka Przemysławpiątek, 13:15 - 14:15sala 308
7.Duma Wojciechśroda, 7:00 - 8:00pokój obok sali gimnastycznej
8.Dybka Dorotapiątek, 7:00 - 8:00sala 108
9.Fedyna Romanponiedziałek, 14:50 - 15:50sala 201
10.Gaweł Dorotapiątek, 14:00 - 15:00pokój nauczycielski
11.Gembarzewska Katarzynaśroda, 7:00 - 8:00pokój nauczycielski
12.Gierlach Joannapiątek, 14:50 - 15:50sala 106
13.Gorzko Piotrpiątek, 7:00 - 8:00gabinet pedagoga (parter)
14.Gościak Edytaczwartek, 14:50 - 15:50pokój nauczycielski
15.Grochala Zorianawtorek, 7:00 - 8:00sala 107
16.Handziak Bogdanczwartek, 15:00 - 16:00sala 301
17.Hayder Urszulaczwartek, 7:00 - 8:00sala 203
18.Katan Małgorzatawtorek, 7:00 - 8:00pokój nauczycielski
19.Kądziela Annawtorek, 7:00 - 8:00sala 111
20.Knyshyk Nataliyaponiedziałek, 15:00 - 16:00sala 306
21.Korbas Małgorzatapiątek, 14:00 - 15:00sala 204
22.Kostecki Robertśroda, 15:00 - 16:00 (w 1 i 3 tygodniu miesiąca)sala 309
23.Kręciproch Kazimierzpiątek, 13:00 - 14:00sala 60
24.Krupska Annaczwartek, 14:00 - 15:00gabinet pedagoga (parter)
25.Kuriańczyk Jadwigaponiedziałek, 14:00 - 15:00pokój nauczycielski
26.Kwaśnik Anna----------
27.Lachowicz Martapiątek, 7:00 - 8:00pokój nauczycielski
28.Marcol Lucynawtorek, 13:00 - 14:00sala 61
29.Materlak-Gaweł Bernadettaczwartek, 13:00 - 14:00pokój nauczycielski
30.Matwijec Renataponiedziałek, 14:00 - 15:00sala 310
31.Panecka Małgorzatapiątek, 7:00 - 8:00sala 211
32.Pecuras Irenapiątek, 13:00 - 14:00biblioteka szkolna
33.Pich Małgorzatawtorek, 14:00 - 15:00pokój nauczycielski
34.Pilszyk Marekczwartek, 13:00 - 14:00gabinet dyrektora
35.Radochońska-Wasiewicz Elżbietaponiedziałek, 7:00 - 8:00sala 102
36.Rybka Arkadiuszśroda, 13:00 - 14:00pokój nauczycielski
37.Ryznar Konradwtorek, 7:00 - 8:00pokój obok sali gimnastycznej
38.Smoła Elżbietawtorek, 7:00 - 8:00pokój nauczycielski
39.Stochła Marzenaśroda, 14:00 - 15:00sala 202
40.Szczurowska-Gajda Lucynaczwartek, 13:00 - 14:00sala 104
41.Śliwa Teresawtorek, 7:00 - 8:00sala 103
42.Turczyńska Tamaraczwartek, 13:00 - 14:00pokój obok sali gimnastycznej
43.Vu-Thanh Renataczwartek, 7:00 - 8:00sala 110
44.Walczak Jolantaczwartek, 14:00 - 15:00pokój nauczycielski
45.Wantuch Magdalenapiątek, 13:00 - 14:00sala 209
46.Wątróbska Elżbietaponiedziałek, 14:00 - 15:00sala 212
47.Wiśniewska-Lupa Martaśroda, 7:00 - 8:00sala 101
48.Wojnarowicz Gabrielaczwartek, 13:00 - 14:00pokój nauczycielski